מיטת יחיד


אחד הדברים הכי חשובים לנוער בימינו הוא החדר שלהם. החדר צריך לספק לנער או לנערה את הדברים הבסיסיים ביותר כמו ארון בגדים, מיטת יחיד ושולחן כתיבה.
מיטת יחיד צריכה להיות תואמת לגודל החדר ולכן חשוב למדוד את החללים הריקים בחדר באופן מדוייק. אם החדר מיועד לילד אחד, מיטת יחיד היא פתרון מצויין לשימוש אידאלי בחלל החדר. אם החדר מיועד לשני ילדים ויותר, אנחנו נבחר במיטת נוער נפתחת.


מיטת נוער נפתחת
מיטת נוער נפתחת מאפשרת להורים לארגן חדר לשני ילדים שיהיה מסודר במהלך היום ויכלול חלל גדול לשימוש מירבי, אך עדיין פרקטי ושימושי גם בשעות הלילה. מיטת נוער נפתחת מצויינת גם כמיטת יחיד בחדר לילד אחד. הורים המעוניינים שהילד יזמין חברים להתארח אצלו, יוכלו למצוא את מיטת הנוער הנפתחת כשימושית וחסכונית.

מיטת קינג סייז
את מיטת הקינג סייז נציג בתור הרהיט היוקרתי ביותר לחדר. זוהי המיטה הרחבה ביותר המתאימה לזוג ורוחבה מקביל לרוחב שתי מיטות ליחיד. גודל מיטת הקינג סייז בישראל ובאיחוד האירופי הוא 180 ס"מ רוחב ו-200 ס"מ אורך. זוג הרוכש מיטה זו מתפנק במיטה ברוחב מקסימלי והמון מרחב לזוג. הדגש החשוב ביותר לפני בחירת מיטת הקינג סייז שלכם, הוא למדוד במדוייק את החלל המותאם למיטה. חשוב לא לטעות במדידה זו ואף לבדוק את רוחב ואורך המיטה פעמיים בכדי להיות בטוחים שמדדתם נכון.

מסגרת מיטה זוגית
אם אנחנו מחפשים מיטה זוגית בעלות נמוכה יותר, אנחנו יכולים לבחור במסגרת מיטה זוגית. המסגרות למיטה זוגית מאפשרות הובלה קלה לבית שלכם ומעבר קל ונוח בין חדרים בתוך הבית. אם בחרנו לרכוש מסגרת למיטה, חשוב שנבחר מסגרת מעץ איכותי שיחזיק לשנים רבות.

ייעוץ ומכירה למיטות יחיד ומיטות זוגיות
בכדי לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לגבי המיטה הבאה שלכם, אם זו מיטת יחיד או מיטה זוגית, מומלץ לכם לפנות לחנות "1000 מזרונים" המתמחה במכירה ושיווק מזרונים ומיטות בגדלים שונים. אתם מוזמנים לבחור את המיטה בקטלוג באתר או להגיע לאולם התצוגה בנתניה ולקבל עזרה מקצועית ואישית בבחירת המיטה המתאימה לכם.

כאמור, ישנה חשיבות רבה למדידת החללים בכל חדר בו אתם מתכוונים להוסיף מיטה. את שאר העבודה תשאירו לצוות החנות.