מיטה ספה


המיטה הפכה להיות אחד מן הרהיטים המהותיים ביותר בחלל הבית שלנו. כאשר המיטה והמזרון שלנו מותאמים לנו באופן מושלם, אנו נישן טוב יותר,  ובהתאם לכך נתפקד טוב יותר. כאשר מתעוררות בעיות שינה בעקבות חוסר נוחות, יכולות לצוף מגוון תופעות לא נעימות, אשר יכולות לפגום באורח החיים, כגון, פגיעה בתפקוד שכלי תקין, קושי ממשי להתרכז, קושי במהלך נהיגה, ואף דיכאון.

כאשר אנו מארחים משפחה או חברים, הפתרון האידאלי הינו ספה שהופכת בקלות לספה. כמובן שמדובר בחיסכון משמעותי של מקום, אך גם כאשר מדובר בפטנט גאוני, אין להתפשר על האיכות. חנות המזרונים - 1000 מזרונים, מציעה מגוון רחב של ספות אשר ברגע הופכות למיטה נוחה, ואיכותית. כך שאתם תחסכו במקום, אך לאורחים שלכם עדיין יהיה נוח ונעים.

ספת יחיד נפתחת למיטה
בישראל משפחות רבות אוהבות לארח, בין אם זה בחגים ושמחות, שבתות, ובין אם סתם כך, ללא סיבה חגיגית. בדיוק עבור תרבות האירוח הקיימת בארצנו, מתקיים הרעיון הגאוני- ספת יחיד אשר נפתחת למיטה. לפטנט זה יתרונות רבים, החל מחיסכון משמעותי במקום, אי התפשרות על נוחות מקסימלית בעקבות שימוש בחומרים איכותיים, וכמובן שמירה על עיצוב הבית.

ספות אירוח נפתחות
מיטה רגילה, בעלת מזרון זוגי, בדרך כלל לוקחת מקום רב מחלל החדר. לכן, בבתים קטנים, ובחדרים קטנים, הפתרון האידיאלי הוא ספת אירוח מעוצבת, שנתפתחת למיטה. מבנה של ספה מסוג זה הינו די פשוט, ומכיל שני מזרונים, כאשר האחד מונח מתחת לשני, על מנת לחסוך במקום. בדרך כלל, ספות כאלה יהיו בעלות מנגנון פשוט להפעלה. משפחות רבות בוחרות בפתרון הקל והיעיל הזה, אשר משדרג את חווית האירוח.

ספות אירוח נפתחות למיטה זוגית
קיימות ספות אשר מספקות נוחות מירבית, ואף מגיעות עם ארז מצעים, ונפתחות במקום למיטת יחיד, למיטה זוגית של ממש. ב1000 מזרונים, נשמח לעמוד לרשותכם על מנת למצוא את הספה המתאימה ביותר לצרכי האירוח שלכם!