מזרונים איכותיים


את רוב יומנו אנו מעברים בעבודה, בעשייה, ילדים, חוגים, קניות, מטלות, ועוד. לכן, כאשר אנו מגיעים לסופו של יום, זה הזמן שלנו לנוח. וכאשר הגוף נח בצורה מקסימלית, גם הנפש שלנו, וכך התפקוד שלנו הופך לטוב יותר. חשוב במיוחד לנסות את המזרון לפני שרוכשים, ולהבין לעומק ממה הוא עשוי.


רבים בטוחים כי מחיר יקר מעיד על איכות גבוהה, אך לא תמיד כך הדבר. בהחלט אפשר למצוא מזרנים באיכות טובה במחירים ניגישים, ולעיתים, אף לרכוש מזרון מאוד יקר, אך שלא יהיה נוח, או לא איכותי מספיק. במחלקת המזרנים שלנו, ב1000 מזרנים, אנו מציעים מגוון סוגים, ובהתאמה אישית לכל לקוח, כולל ייעוץ מקצועי.

מזרונים לילדים

כאשר אנו נגשים לחפש מזרון איכותי עבור ילדנו, חשוב במיוחד להקפיד שיהיה אורתופדי. מזרון איכותי משפיע על איכות השינה, וכמובן על התפקוד התקין של ילדנו. לכן, חשוב במיוחד לבחור במזרון אשר יתאים לגיל, ולנוחות של הילד. בנוסף, שימו לב כי המזרון מגיע עם תו תקן, כך תוכלו לדעת כי הוא אכן עומד בכל התקנים, ובהתאם לכך תוכלו להבטיח את הנוחות המירבית וכמובן, את ביטחון ילדיכם.

מזרון למיטה זוגית

ידעתם שאנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, שכיבה, או מנוחה? לכן ניתן להבין מדוע כה חשוב לבחור את המזרון האיכותי, הנוח, והטוב ביותר עבורכם. חברת 1000 מזרונים מתמחה בכל סוגי המזרנים, ומזרנים זוגיים בפרט. אנו מציעים מגוון רחב של סוגי, החל ממזרני ויסקו, לטקס, וקפיצים, וכמובן, בדרגות קושי שונות. כל המזרנים שלנו אוטופדיים, ובעלי טכנולוגיית קפיצים מהמתקדמות בעולם, בכדי שלכם תהיה שינה בריאה, נוחה, ונטולת הפרעות. אנו מעניקים ייעוץ מקצועי, ושירות אישי ואדיב לאורך כל הדרך, לפי הצרכים האישיים של כל לקוח.

מזרן למיטת ילדים

כיום זה כבר ברור, שינה טובה חשובה. אך כאשר מדובר על ילדים, זה חשוב אף יותר, בעקבות תהליך הגדילה והצמיחה שהם עוברים. תהליכים אלה מתרחשים בעיקר בשעות הלילה, בזמן השינה, כאשר המוח מייצר את הורמון הגדילה, ותהליכים רבים מתרחשים בגופם. חשוב להקפיד כי המזרן יהיה בדרגת קושי בינונית, ונוח לילד. בנוסף, רצוי לבחור כיסוי שיהיה ניתן לכיבוס.