מזרון נוער


כהורים, אנו שואפים להעניק לילדנו את הטוב ביותר. בני נוער נמצאים בשלב בו גופם עדיין מתפתח ועובר שינויים פיזיים רבים, שברובם מתרחשים בזמן הלילה, כאשר הגוף נכנס למצב שינה. לכן קיימת חשיבות גבוהה במיוחד להעניק להם את המזרון האיכותי ביותר, אשר יספק לגופם את התמיכה הנחוצה.

חשוב במיוחד להתייעץ עם בני הנוער, על מנת להגיע לבחירה נכונה של מזרון, לבדוק כי הוא אכן נוח להם, והם מתחברים לעיצוב, למרקם, ולנוחות. אנו ב1000מזרונים מציעים מגוון רחב של מזרני נוער אורטופדים, כאלה שיספקו את האיכות המרבית לבני הנוער בבית.

מזרון למיטת נוער
רבים מאמינים כי בני נוער לא זקוקים למזרנים איכותיים, בעלי אופי אורטופדי. אך למעשה, ההפך הוא הנכון. בעקבות השינויים הרבים שעוברים בני הנוער, חשוב במיוחד להקפיד כי הם ישנים על מזרון איכותי, אורטופדי, אשר יעניק להם את הנוחות המרבית.

מיטות נוער מעץ
כיום, אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר למיטה הינו העץ. שימוש בעץ יכול להבטיח כי המיטה של בני הנוער שלכם תחזיק לאורך זמן, תהיה יציבה, וחזקה. העץ נחשב לחומר מסיבי ועמיד יותר משאר חומרי הגלם הקיימים בשוק כגון שבבית, או סיבית, אשר עשויים בעיקר מנסורת, ומשאריות של שבבים של עץ.

מיטה וחצי לנוער
כאשר הילדים הקטנים שלנו הופכים למתבגרים, מתעורר גם רצון וגם צורך למרחב שינה גדול יותר. לכן מומלץ לעבור ממיטת יחיד למיטה וחצי. אצל בני נוער, הגוף מתפתח במהלך השינה, ולכן איכות השינה של בני נוער חשובה ביותר. המזרון אמור לספק עבורם את התמיכה המקסימלית בעת הלילה, על מנת שהתפתחותם תהיה תקינה, ותפקודם ביום שלמחרת, תקין.

כיום, קיימים עיצובים רבים למיטות נוער, כך שכל אחד יכול למצוא את המיטה המתאימה ביותר עבורו. בדרך כלל מיטת נוער תגיע עם ארגז מצעים, כאשר מערכת התפעול פשוטה במיוחד. 1000 מזרונים גאה להחזיק בהיצע רחב של מיטות וחצי לבני נוער, ללא התפשרות על עיצוב מודרני, ונוחות ברמה הגבוהה ביותר.