כרית שינה במבצע


כרית שינה נועדה לתמוך בעמוד השדרה בזמן השינה. קיימת חשיבות גבוהה לבחירה נכונה של כרית שינה, מכיוון שכרית שלא נכונה עבורנו יכולה לגרום לכאבים בצוואר, ועוד. הכרית אמורה לשאת את משקל הראש, ולספק תמיכה לעמוד השדרה הצווארי, והכתפיים. כרית אשר מתאימה לצרכים ולנוחות שלנו, תעניק לנו חווית שינה בריאה יותר, ותמיכה מלאה.

כרית לטלווזיה

ישראלים רבים אוהבים לסיים את היום שלהם אל מול הטלוויזיה, או לבלות את יום החופש, או את השבת ברביצה, מול הטלוויזיה. בדיוק לשם כך נועדה כרית טלויזיה. לעיתים, לאחר ישיבה ממושכת נוכל להרגיש כאב גב או צוואר, לכן מומלץ להיעזר בכרית טלוויזיה, אשר מספק נוחות ותמיכה בזמן הצפייה.

כרית רביצה

כרית הרביצה- כשמה כן היא, למי שאוהב לרבוץ. מדובר בכרית אשר נועדה לספק תמיכה לכל מי שיושב ישיבה ממושכת, בזמן צפייה בטלוויזיה, קריאה של ספר, למידה, ועוד. בחנות 1000 מזרונים, תוכלו למצוא מגוון רחב של כריות, אשר יספקו לכם נוחות מקסימלית בזמן שאתם רוצים לנוח, ללמוד, או לקרוא ספר.

כרית שינה אורטופדית

על מנת ליהנות משינה רצופה, בריאה, ואיכותית, חשוב שתבחרו בכריות שינה אורטופדיות. רופאים מתחום האורטופדיה ממליצים למי מאיתנו שרגיל לישון על הצד, לבחור בכרית מוצקה יחסית, על מנת לאפשר תמיכה טובה בראש. לעומת זאת, למי שישן על הגב, כרית נמוכה יותר. כך או אחרת רמת הנוחות משתנה מאדם לאדם, ויש לבדוק את המוצר לפני הקנייה.

מומלץ לרכוש כרית שינה בגודל הסטנדרטי, כאשר לסוג המילוי חשיבות רבה. כיום, קיימים סוגים רבים של מילוי: פוליאסטר, סינטטי, נוצות, כותנה, ויסקו, ועוד.

מילוי הכרית צריך להיות עשוי מחומרים אורטופדיים ואיכותיים, על מנת שתוכל להחזיק לאורך זמן, ולהעניק לכם את הנוחות המקסימלית ואת התמיכה הטובה ביותר. אנחנו בחנות 1000 מזרונים, מחזיקים בקולקציית כריות שינה אורטופדיות, במגוון רחב של דגמים, מילויים, ודרגות קושי. אנו מעניקים לכל לקוח ייעוץ וליווי, על מנת שיוכל למצוא את הכרית האידיאלית ביותר עבורו, ולשדרג משמעותית את חווית השינה שלו.