חנות מזרונים


חנות מזרונים

אצלנו, כל אחד ואחת יכולים למצוא את המזרון המושלם עבורו, כזה שמתאים לצרכים שלכם, למבנה הגוף שלכם, וכמובן תוכלו גם לבחור את רמת הקשיחות המועדפת עליכם. אנו מציעים מגוון רחב של מזרונים, באיכות הגבוהה ביותר, כאשר הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולעשות את הבחירה הטובה ביותר.

מזרוני לטקס
מזרון הלטקס למעשה נוצר מעץ הגומי. בראשיתו, החומר במצב צבירה נוזלי, ורק לאחר שעובר חימום, הופך חומר ליציב, ומוכן לשימוש. מדובר בחומר אורטופדי, איכותי, ונפוץ בעולם המזרונים. החומר משמש בדרך כלל כשכבה העליונה של המזרון, מדובר בחומר אורגני, אשר מופק בדרך טבעית לחלוטין, בעקבות כך, מזרן הלטקס נפוץ בעיקר בקרב אנשים בעלי עור רגיש, ואלרגיות מסוגים שונים. בנוסף, מזרני הלטקס מגיעים מגוון רחב של דרגות קושי.

מזרון שינה
בחירה של מזרון נכון הוא עניין סובייקטיבי, למישהו אחד יהיה נוח מזרון רך, ולמישהו אחר יהיה נוח דווקא מזרון בעל דרגשת קשיחות גבוהה. כך או אחרת, מזרון איכותי אמור לספק עבורכם נוחות מירבית, ושינה טובה. לשינה איכותית ורציפה, השפעה אדירה על היום שלנו, ועל איכות החיים בפרט.

תפקידו של מזרון איכותי, הוא למעשה להעניק לגופנו תמיכה, לכן, לפני הקנייה חשוב להקפיד כי החומרים איכותיים, ברמה גבוהה, ונושאים את תו התקן. בעקבות כך, מומלץ להקדיש מחשבה ולנסות להתאים את המזרון המתאים ביותר. המטרה שלנו, ב1000 מזרונים, הוא להעניק ללקוח את המזרונים האיכותיים ביותר, במחירים אטרקטיבים. אנו גאים להעניק לכל לקוח יחס אישי, ייעוץ מקצועי, מההתחלה ועד לרגע בו מתקיימת התאמה מושלמת בין הלקוח למזרון שלו.

מזרון וחצי
כאשר אנו רוצים לשים מיטה בחדר האורחים, או בחדר ילדים ונוער, אחד מן הפתרונות הפופולרים של השנים האחרונות, הוא המזרון וחצי. מדובר בגודל מעט יותר קטן ממיטה זוגית רגילה, ולכן מתאים לחללים קטנים יותר, לילדים ונוער, ולפתרונות שינה זמניים, כגון אירוח, וכדומה.