בסיס מיטה מעץ מלא


כאשר ניגשים לבחירת מיטה, המוצר העמיד והאיכותי ביותר כיום, הינו העץ המלא. בסיסי העץ שלנו, בחברת 1000 מזרונים, קיימים במגוון רחב של דגמים, כאשר כולם מורכבים מעץ מלא, ועוברים פיקוח קפדני. כאשר אתם בוחרים בעץ מלא, אתם יכולים להיות שקטים כי מדובר במוצר איכותי, שיחזיק לאורך שנים רבות, יספק למזרון שלכם את התמיכה והיציבות הטובים ביותר. 

בנוסף לעמידות גבוהה במיוחד, המראה הטבעי של עץ מלא יכולה לשדרג כל חלל וחדר שינה. העץ מתפקד כחומר נוח לשימור, כאשר כל מה שצריך לעשות על מנת לשמור אותו עמיד הוא ניגוב קל על ידי חומרים ייעודים לשימור העץ. בניגוד לחומרים סינטטים אחרים, העץ עמיד בתנאי מזג האוויר, ושאר שינויים.

בסיס מיטה זוגית עם ארגז מצעים

המיטה הוא הפריט המהותי ביותר בחדר השינה שלנו. לכן, למיטה ולעיצובה השפעה רבה על האווירה בחדר, ותחושת המרווח. בעקבות כך, התפתח הרעיון של מיטה זוגית הכוללת בתוכה ארגז מצעים. מיטה כזו הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות בארץ ובעולם בכלל. מדובר במיטה זוגית רגילה לכל דבר, רק שבפנים קיים ארגז מצעים. היתרון המובהק של מיטה מסוג זה הוא החיסכון במקום, והיצע רחב של מקום אחסון. כך תוכלו להבטיח שחדר השינה שלכם מסודר, מרווח, ונעים.

בחברת 1000 מזרונים המיטות אשר מגיעות עם ארגז מצעים, כוללות מנגנון תפעול קל ופשוט לשימוש. מדובר במנגנון איכותי במיוחד, כך שהפעולה של הפתיחה והסגירה הופכת לקלה לכל אחד. אין ספק כי מיטה עם ארגז מצעים בעלת מנגנון נוח ואיכותי, יעזור לכם לשמור על ארגון.

בסיס מיטה עם מזרון

תפקידו של בסיס המיטה, הוא לספק תמיכה למזרון, ובהתאם לכך למי שישן עליו. כך המזרון יכול לשמור על הצורה הטבעית שלו, היתרונות האורתופדיים, וכמובן, התמיכה הנדרשת לגוף. במילים אחרות, גם אם רכשתם את המזרון הטוב ביותר, האיכותי ביותר, אורטופדי, ומומלץ על ידי אנשי מקצוע, ללא בסיס מיטה טוב, אנו לא נקבל את כל היתרונות אשר מגיעים לנו ממזרון מסוג זה.

רובנו נשקיע בעיקר במזרון, ולגבי הבסיס מיטה, נתייחס בעיקר לפרמטרים של עיצוב ויופי. אך הבסיס צריך להחזיק את כובד גופנו, וכובד המזרון, לאורך זמן, ולעשות את זה על הצד הטוב ביותר, על מנת שלנו תהיה חווית שינה איכותית, בריאה, וטובה.